Bajki dla najmłodszych

0
756

Nasze dzieci posiadają w tych czasach dostęp do wielu różnego gatunku filmów i programów. Oglądając telewizję niełatwo jest przeważnie wybrać najbardziej wartościową bajkę do obejrzenia. Za przykład programu dla dzieci i młodych można podać bajkę japońską o tytule inazuma eleven.

Jest to serial z kategorii anime dokonany na zarysie mangi japońskiego malarza. Opowiada on o drużynie piłkarskiej z pewnej uczelni. Jest złożona z siedmiu zawodników. Ekipa nie ma motywacji do zdobywania sukcesów. Dowódca zespołu stara się wykorzystać kwalifikacje sportowców i zachęcić delikwentów do trudu. Pewnego tygodnia otrzymują ultimatum – jeżeli wygrają turniej, to grupa nie zostanie rozwiązana.

Oprócz tej bajki, zaciekawił mnie również film scooby doo i brygada detektywów. mówi on o historiach znanego młodym widzom kundla, który wraz ze swoim zespołem chroni ludzi przed złodziejami. Detektywi rozwiązują tajemnice i starają się trafić na prawdziwego rabusia. Każdy odcinek kończy się tryumfem, a bohaterowie otrzymują podziękowania od funkcjonariuszy prawa. Polecam serdecznie opisane bajki. Są godne oglądania przez nasze pociechy.