Okna międzynarodowej klasy

0
366
okna

Ceny ogrzewania nieustannie szybują w górę. Dlatego podczas budowy domu, remontu lub wymiany okien i drzwi szczególnie zależy nam na tym, aby używać materiałów energooszczędnych i termoizolacyjnych. Wiele osób decyduje się na nie także przez wzgląd na środowisko i ekologię. Dlatego zaufaj fachowcom i wybierz okna, które nie tylko pięknie się prezentują, ale także charakteryzują się wysoką jakością wykonania i izolacją.

Czym jest stolarka okienna?

Stolarką okienną nazywamy ramę okna oraz elementy, które służą do jego montażu. To właśnie od doświadczenia specjalistów zajmujących się stolarką okienną – zarówno producentów, jak i montażystów – zależy, czy będziemy zadowoleni z usługi. Odpowiednio wykonana i przytwierdzona rama zapewni nam niski współczynnik przenikania ciepła na metr kwadratowy. Oprócz termoizolacji, liczy się dla nas oczywiście także izolacja akustyczna, wygląd i trwałość użytych materiałów.

Zamawiając usługę wykonania stolarki okiennej, musimy jednak pamiętać także o innych czynnikach – sam materiał to nie wszystko. Powinniśmy przemyśleć między innymi system otwierania naszych przyszłych okien. Musi on być dla nas komfortowy, wygodny, a jednocześnie dobrze się prezentować. Ma to znaczenie zarówno w przypadku okien standardowych, jak i przesuwnych, balkonowych czy wieloskrzydłowych.

Wspomnieliśmy już o izolacji akustycznej i termicznej, które zapewne będą dla ciebie najważniejsze. Pomyśl jednak również o swoim bezpieczeństwie – szyby powinny dodatkowo chronić twój dom przed włamaniem.

Materiały używane do produkcji okien

Wiele osób jest miłośnikami drewna. To prawda, prezentuje się ono ekskluzywnie, a wygląd drewnianych elementów wpasowuje się w wiele przestrzeni. Niestety, są one jednak bardzo podatne na wilgoć. Dlatego najczęściej spotyka się okna wykonane z aluminium – trwałe i lekkie, lub PCV – eleganckie, a jednocześnie atrakcyjne cenowo. Zastosowanie zewnętrznej warstwy szkła akrylowego sprawia natomiast, że produkty są dodatkowo odporne na brud i zniszczenia. Specjalizuje się w nich firma Bogmar, realizująca swoje usługi w Krakowie i okolicach (część oferty jest dostępna na terenie całej Polski). Uzyskane certyfikaty i filie międzynarodowe świadczą nie tylko o jakości oferowanych przez nią produktów, ale także o efektywnym zarządzaniu i zaufaniu, jakim obdarzyli ją polscy i zagraniczni kontrahenci. Owocem współpracy przedstawicieli Bogmar z producentami takimi jak Econoline czy Triline są najwyższej jakości systemy aluminiowe do okien. W ofercie firmy znajdują się także okna przesuwne i kolorowe okna z PCV. 

Na budowie domu nie warto oszczędzać – w końcu ma on służyć tobie i twojej rodzinie przez wiele lat. Dlatego zaufaj specjalistom i postaw na jakość.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here